» » بنیامین در هند فیلم بازی می کند
    تاریخ انتشار: 15-09-1394, 08:05
  • 0
  • 2404
بنیامین در هند فیلم بازی می کند

بنیامین در هند فیلم بازی می کند


با انتخاب آخرین بازیگر "سلام بمبئی" فیلم قربان محمد پور طی ماه آینده فیلمبرداری اش را در هند آغاز خواهد کرد.تاکنون محمدرضا گلزار، دیارا میرزا و گلشن گروور برایبازی در این فیلم قطعی شده و قرار است یک بازیگر زن ایرانی برای بازی در نقش دیگر دانشجوی فیلم که در هند تحصیل میکند انتخاب شود. دیگر بازیگران فیلم هم توسط کمپانی موشنپیکچر و پهلاج نیهالانی انتخاب می شوند.

فيلم «سلام بمبئی» داستان دو دانشجوی ایرانی در هندوستان را روایت می کند. بعد از انتخاب محمد رضا گلزار در نقش اصلی برای انتخاب دیگر دانشجوی ایرانی فیلم سازندگان «سلام بمبئی» گزینه های زیادی را بررسی کردند که نهایتا به بنیامین بهادری رسیدند. فیلمنامه فیلم به بنیامین بهادری داده شد و این خواننده موافقتش را با بازی در این فیلم اعلام کرد. ضمن اینکه بنیامین بهادری در «سلام بمبئی» قرار است دو ترانه فارسی فیلم را بخواند و دو ترانه هندی فیلم نیز توسط سودو نیگام خواننده هندی اجرا می شود. با وجود قطعی شدن این جزییات هنوز بنیامین بهادری و سازندگان «سلام بمبئی» بر سر مسایل مالی به توافق نرسیده اند و ممکن است این مسایل، مانع از شکل گیری این همکاری شود. پیش از این بنیامین بهادری قرار بود در «اشباح» داریوش مهرجویی بازی کند که این همکاری در لحظه های پایانی منتفی شد.

فهرست عوامل سلام بمبئی مدت هاست برای دریافت ویزای هند ارائه شده و روز چهارشنبه نوبت بررسی ویزای عوامل این فیلم است. طی روزهای گذشته فهرست عوامل سلام بمبئی به وزارت اطلاعات هند داده شده تا بررسی ها در مورد گروه سازنده فیلم انجام شود و پیش بینی می شود با پایان این بررسی ویزای گروه صادر و فیلمبرداری فیلم آغاز شود.

کد خبر: 856

   تعداد رای: 3

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/856-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر