» » چطور پیامهای ارسالی را در وایبر حذف کنید
    تاریخ انتشار: 12-09-1394, 14:30
  • 0
  • 1292
چطور پیامهای ارسالی را در وایبر حذف کنید

چطور پیامهای ارسالی را در وایبر حذف کنید


در بروزرسان جدید برنامه‌ی وایبر این امکان به وجود آمده که کاربران بتوانند پیام‌های ارسالی خودشان را از روی دستگاه گیرنده‌ و هم از روی دستگاه فرستنده‌ی پیام پاک کنند.
نبود امکان پاک کردن پیام‌های ارسالی از روی سیستم‌های گیرنده‌ی پیام، یک چالش بزرگ برای بسیاری از کاربران بود و به همین دلیل شرکت وایبر در بروزرسان جدیدی که برای برنامه‌‌ی پیام‌رسان خودش عرضه کرده، این امکان را به وجود آورده است.
در بروزرسان جدیدی که برنامه‌‌ی وایبر را به نسخه‌ی 5.6.5 ارتقا می‌دهد، امکان حذف پیام از روی سیستم گیرنده هم به وجود آمده است. حتی اگر پیامی را برای گروهی از کاربران ارسال کرده باشید، می‌توانید آن پیام را از روی سیستم‌های تمام افراد پاک کنید. اگر پیام خجالت آوری ارسال کرده باشید، می‌توانید از ویژگی جدید وایبر استفاده کنید تا پیام‌تان از سیستم‌گیرنده حذف شود.
از دیگر ویژگی‌های جدیدی که در این بروزرسان به‌وجود آمده، امکان ارسال مدارک مختلف برای برگزاری کنفرانس‌های خبری یا کارهای دیگر است.
یک تغییر جدید هم در نسخه‌ی iOS این برنامه به وجود آمده که به وسیله‌ی آن کاربران می‌توانند از قسمت اعلان‌های آیفون یا آیپد به پیام‌های دریافتی پاسخ دهند. همچنین این برنامه از سرویس iCloud پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند فایل‌هایی که در این سرویس آپلود کرده‌اند را با وایبر برای یکدیگر ارسال کنند.
البته در گذشته شرکت بلک‌بری در پیام‌رسان BBM هم این ویژگی را به وجود آورده بود و کاربران می‌توانستند پیام‌های ارسالی خودشان از روی سیستم‌های گیرنده حذف کنند.

منبع : دیجی کالا


چطور پیامهای ارسالی را در وایبر حذف کنید

کد خبر: 800

   تعداد رای: 1

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/800-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر