» » آموزش خط چشم خفاشی
    تاریخ انتشار: 3-09-1394, 08:40
  • 0
  • 1735
آموزش خط چشم خفاشی

آموزش خط چشم خفاشی


اگر از آن دسته خانم هایی هستید که همیشه خط چشم زدن در روتین آرایشی شما وجود داشته و همه مدل خط چشم را تا بحال امتحان کرده اید، وقت آن است که مدل های قدیمی خط چشم را که مطمئنا تا به حال برای شما تکراری شده اند را کنار گذاشته و یک مدل جدید را امتحان کنید .
لازم است تذکر داده شود که زدن این مدل خط چشم نیاز به جسارت زیادی داشته و هر خانمی نمیتواند آن را امتحان کند. خط چشم خفاشی مانند مدل گربه ای بوده ولی تفاوت بزرگی که با آن مدل دارد این است که در این آرایش خط چشم شما مشابه بال یک خفاش می شود.
برای امتحان کردن این خط چشم می توانید از مراحل زیر کمک گیرید.

وسایل مورد نیاز:
خط چشم و یا مداد مشکی
پرایمر
فرچه آرایشی مناسب برای زدن خط چشم مایع

مراحل کشیدن خط چشم خفاشی:

مرحله اول کشیدن خط چشم(تصویر ۱)
ابتدا چشم را از هرگونه آرایش پاک کرده و روی آن ها پرایمر بزنید تا آرایش شما ماندگاری بیشتری داشته باشد. سپس استخوان بالای چشم خود را پیدا کرده و روی آن مطابق تصویر یک خط بکشید. برای کشیدن این خط چشم، دقیقا از زیر استخوان ابرو شروع کرده و از داخل به خارج چشم و با کمی انحنا یک خط بکشید.

مرحله دوم کشیدن خط چشم (تصویر ۲)
برای این مرحله باید ادامه خط چشم خود را از روی خط رویش مژه ها و از وسط آن زدن خط چشم را آغاز کرده و با یک انحنای زیبا آن را به خط چشم بالایی بچسبانید. دقت داشته باشید که سر خارجی آرایش چشم شما می بایست حالت تیزی داشته باشد.

مرحله سوم کشیدن خط چشم(تصویر۳)
در این مرحله قسمت داخلی خط چشمی را که کشیده بودید، به روی چشم باید وصل کنید. برای این کار نیز کافیست قسمت داخلی خط اولیه را به قسمت داخلی چشم بچسبانید.
سپس داخل این خطوط را مطابق تصویر پر کنید تا مدل خفاشی شما تکمیل شود.

مرحله چهارم کشیدن خط چشم
این کار را روی چشم دیگر خود نیز انجام دهید.


آموزش خط چشم خفاشی

کد خبر: 735

   تعداد رای: 1

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/735-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر