» » رژیم دارچین،قوی ترین چربی سوز دنیا
    تاریخ انتشار: 30-08-1394, 13:20
  • 0
  • 4265
رژیم دارچین،قوی ترین چربی سوز دنیا

رژیم دارچین،قوی ترین چربی سوز دنیا


به طور کلی مدیریت وزن بدن با ثابت نگه داشتن انسولین و فشارخون بسیار آسان تر انجام می گیرد. از طرفی اگر سیستم گوارش بدن نیز به خوبی کار کند، مدیریت وزن بدن بسیار ساده تر خواهد شد.مطالعات نشان داده اند که گنجاندن دارچین در رژیم غذایی روزانه کمک بسیار زیادی به کاهش وزن خواهد کرد. فواید دارچین در کاهش وزن عبارتند از:
کاهش و ثابت نگه داشتن قندخون (انسولین)
کاهش اشتها و احساس سیری
چربی سوزی (خصوصاً چربی های شکم)
از بین بردن چربی های موضعی زیر پوست (سلولیت)

رژیم دارچین:
اگر از همه رژیم های لاغری نا امید شدید، رژیم لاغری دارچین می تواند آخرین رژیمی باشد که کمک تان کند! بنا به تحقیقات دانشگاه بریتانیا، دارچین یک قرص معجزه آسای جدید برای کاهش وزن است، خصوصاً برای چربی های مزاحم در ناحیه شکم. بنا به مطالعه صورت گرفته در دانشگاه بریتانیا، افرادی که در رژیم لاغری خود از دارچین استفاده می کنند، پانصد درصد بیشتر از سایر افراد وزن کم می کنند!! این مقاله که در نشریه دنیای بانوان (the woman’world) به چاپ رسیده است، رژیم دارچینی پنج روزه زیر را پیشنهاد میدهد:
توصیه می شود پانصد میلی گرم دارچین در وعده صبحانه، هزار میلی گرم در وعده ناهار و پانصد میلی گرم در وعده شام میل کنید. این میزان دارچین را می توانید به طرق مختلف مصرف کنید، مثلا روی سیب بپاشید، روی سیب زمینی بزنید و یا همراه با شکلات داغ میل کنید.
بنا به مطالعات متعددی که در این زمینه انجام گرفته است، مخلوط دارچین و عسل، تجمع چربی در بدن را کاملا متوقف می سازد. عسل به تنهایی یک ماده بسیار موثر در کاهش وزن است چون سرعت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و اگر همراه با دارچین مصرف شود، انگل و قارچ موجود در سیستم گوارش را از بین می برد و از بروز مشکلات گوارشی نیز جلوگیری می کند و در نتیجه به کاهش وزن می انجامد. برای این کار می توانید يك لیوان آب جوش بیاورید و سپس يك قاشق غذاخوری دارچین به آن اضافه کنید و اجازه دهید دم بکشد. بعد از نیم ساعت دو قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید. (توجه داشته باشید که اضافه کردن عسل به آب داغ باعث از بین بردن آنزیم های موجود در عسل می شود.)

کد خبر: 705

   تعداد رای: 5

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/705-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر