تاریخ انتشار: 18-07-1394, 01:44
  • 0
  • 1981
تتلو سفیر صلح شد!

تتلو سفیر صلح شد!امیر تتلو ، خواننده ،پس از حضور در موزه‌ی صلح تهران و دیدار با جانبازانی که این موزه را اداره می‌کنند، اعلام کرد که سفیر صلح این موزه شده است. امیر تتلو در شبکه اجتماعی شخصی خود نوشت: "اينجانب امير تتلو شماره هفت، از اين به بعد به لطف عزيزانى كه واقعا جان باختند براى كشورمون سفير صلح هستم در ايران و از امروز خانواده‌ى بزرگ تتليتى اضافه ميشه به خانواده‌ى بزرگ صُلح در ايران و جهان".
موزه‌ی صلح تهران هم در سایت رسمی‌اش این خبر را تائید کرد: "موزه صلح تهران مهمان متفاوتی داشت. امیر تتلو از خوانندگان ایرانی، از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ شهدا تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد".

این خواننده در ادامه پست خود نوشت: "همه ى ما به كمك هم، بزرگ ترين گروه صُلح جهانى در جهان را اختصاص مي‌دهیم به كشور عزيزمون ايران من از نزديك به چشم ديدم عزيزانى كه تو موزه ى صلح زحمت مي كشن از زندگيشون و از سلامتى و حتى اعضاى بدنشون گذاشتن واسه كشور و حالا براى اين راه و ازتون اين توقع رو ندارم كه شما هم زندگيتون رو بذارين اما اين توقع رو دارم كه صداى كسانى كه زندگيشون رو گذاشتن رو به گوش دنيا برسونين و اين پيج رو حمايت كنيد !! من خودم به شخصه باعث افتخارم هست اگه بتونم خدمتى كنم و به شما هم تبريك ميگم كه با حمايتتون قدمى در جهت صلح جهانى خواهيد برداشت."

کد خبر: 67

   تعداد رای: 2

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/67-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر