» » آسان آرایش کنید ( سایه چشم)
    تاریخ انتشار: 25-08-1394, 08:40
  • 0
  • 2110
آسان آرایش کنید ( سایه چشم)

آسان آرایش کنید ( سایه چشم)


سایه چشم کشیدن آنقدر هم که فکر می کنید کار سختی نیست ، خوب به تصویر زیر نگاه کنید ،ببینید با چند خط ساده و پخش کردن مناسب آن ، چه راحت ،می توانید آرایشی ساده و زیبا به چشمهایتان بدهید.


آسان آرایش کنید ( سایه چشم)


در زیر چند نمونه آموزش سایه چشمهای یک رنگ و ساده آمده است البته باید متذکر شویم بیشتر جلوه سایه به خط چشم و ریمل مژه هاست در تصویر زیر دو طرف چشم با یک رنگ پوشانده شده و فقط سایه براق نقره ای برای جلوه بیشتر در وسط چشم زده شده است.


آسان آرایش کنید ( سایه چشم)


در مورد سایه زیر نیز سایه تیره که در این جا بنفش است ، را در گوشه چشم زده و آن را به حالت کشیده ، تیز و نوک پیکانی به سمت ابرو مانند خط چشم در می آوریم بعد پشت پلک را با سایه ای روشن مانند صورتی که از همان طیف نوری است می پوشانیم با این کار جلوه سایه تیره یا بنفش بیشتر خواهد شد.


آسان آرایش کنید ( سایه چشم)در این تصویر نیز تعدادی رنگ تیره مانند بنفش ، سیاه و مسی را در گوشه بیرونی چشم زده و حالت تیز و نوک پیکانی می دهیم البته نه مثل تصویر قبل به طوری که فقط گوشه پلک را پر کند بعد با سایه ای روشن از همان طیف رنگ اصلی پلک می پوشانیم ،بعد بالای پلک و زیر چشم (گوشه داخلی چشم تا وسط چشم ) را مقداری از روشن ترین سایه ای که در گوشه چشم استفاده کردیم می زنیم که در اینجا مسی است.آسان آرایش کنید ( سایه چشم)

کد خبر: 662

   تعداد رای: 0

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/662-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر