» » ماجرای طرفداری مونا برزویی از شادمهر
    تاریخ انتشار: 23-08-1394, 08:32
  • 0
  • 5011
ماجرای طرفداری مونا برزویی از شادمهر

ماجرای طرفداری مونا برزویی از شادمهر


چند هفته ای است که مونا برزویی ، شاعر و ترانه سرا کشورمان . در دانشگاه علامه طباطبایی جلسات کارگاهی ،ترانه سرایی را برگزار می کند و دانشجویان زیادی نیز در این کارگاه شرکت می کردند. اما در آخر هفته پیش خبر 20:30 ، بخش کوتاهی از یکی از کلیپهای موسیقی شادمهر عقیلی را که مونا برزویی ترانه اش را گفته بود ، پخش کرد و در ادامه آن نیز دانشگاه علامه طباطبایی را به خاطر ، دعوت از شاعری که برای خوانندگان آن طرف آبی شعر می گوید مخاطب سوال قرار داد. با پخش این خبر طرفداران شادمهر عقیلی به دفاع از مونا برزویی برخواستند و صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی را پر از پیامهای حمایتی کردند ، از طرفی شادمهر که این خبر را شنیده بود ، با قرار دادن بخشی از آن در صفحه شخصی اش ، گفت: هی زور بیخود ، حاشیه ، خود درگیری ، دستتون به من نمیرسه به شاعر گیر می دید؟!
مونا برزویی نیز خطاب به شادمهر عقیلی و طرفداران خودش و او ، عکسی را روی صفحه اش قرار داد با این مضمون : من که طرفدار تو ام ...
طی این مدت کوتاه تعداد زیادی از طرفداران این دو با عکسهای مختلف اما با هشتگ مشترک ، من که طرفدار تو ام مطالبی را در حمایت از مونا برزویی و شادمهر درصفحات خودشان قرار داده اند، حالا باید منتظر بود و دید با پخش این خبر آیا کارگاه های ترانه ، مونا برزویی در دانشگاه علامه طباطبایی ادامه خواهد یافت یا نه؟!


جلسات کارگاهی مونا برزویی در دانشگاه علامه طباطبایی


ماجرای طرفداری مونا برزویی از شادمهر

کد خبر: 637

   تعداد رای: 8

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/637-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر