» » آنجلینا جولی و جراحی هایش برای پیشگیری از سرطان
    تاریخ انتشار: 19-08-1394, 17:30
  • 0
  • 1969
آنجلینا جولی و جراحی هایش برای پیشگیری از سرطان

آنجلینا جولی و برد پیت، ستارگان هالیوودی و یکی از مشهورترین زوج‌های جهان که به مناسبت اکران فیلم جدیدشان ، در مصاحبه‌ای دو نفره شرکت کرده بودند راجع به جراحی‌های آنجلینا جولی، عشق، خانواده و فیلم مشترک‌شان صحبت کردند...

آنجلینا، ستاره چهل ساله امریکایی که از دو سال پیش عمل‌های جراحی متعددی برای پیشگیری از سرطان‌های سینه، رحم و تخمدانش انجام داده است درباره این تصمیم‌اش گفت: وقتی تصمیم گرفتم عمل‌های پیشگیری از سرطان را انجام دهم به شدت تحت تاثیر مادرم بودم. راستش را بخواهید دکتری که مادرم را درمان می‌کرد، عمل برداشت تخمدان و رحم من را انجام داد. دکترم به من گفت مادرم از او قول گرفته تا نگذارد سرطان بگیرم و به او گفته: "قول بده تخمدان‌های آنجی را برداری." وقتی دکترم حرف مادرم را گفت، هر دو اشک ریختیم و تصمیم گرفتیم حتما این عمل‌های پیشگیرانه را انجام دهیم.

براد پیت در این مصاحبه ضمن تایید تصمیم همسرش گفت: "در عملکرد همسرم هیچ‌گونه خودخواهی‌ای وجود نداشت. آن تصمیم یک تصمیم بالغانه بود. این زندگی ماست و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم بهترین زندگی را داشته باشیم. و آنجی این کار را برای بچه‌ها کرد، برای خانواده‌اش، برای اینکه بیشتر در کنار هم باشیم !!!

جولی و پیت درباره فیلم "کنار دریا" (By the sea) که پس از ده سال از فیلم "آقا و خانم اسمیت"، دوباره در کنار هم قرار گرفتند هم صحبت کردند و گفتند: "خیلی راجع به کنار دریا شوخی می‌کردیم. می‌گفتیم اولین فیلم‌مان "آقا و خانم اسمیت" آن طوری بود و حالا این بلایی است که بعد از ده سال ، ازدواج سرمان آورده.
با وجود این شوخی، آنجلینا جولی و برد پیت از صمیمی‌ترین و موفق‌ترین زوج‌های جهان به شمار می‌روند
“لب دریا” سومین فیلم آنجلینا جولی در مقام کارگردان است. در این اثر، وی به همراه براد پیت بازیگران اصلی فیلم هستند. در این فیلم پیت و جولی نقش زن و شوهری را بازی می کنند که در زندگی زناشویی‌شان به مشکل خورده‌اند و در آستانه جدایی قرار دارند..

داستان فیلم "لب دریا" در اواسط دهه هفتاد فرانسه می‌گذرد. جایی که ونسا (جولی) که سابقا رقصنده بوده به همراه شوهرش رولند (پیت) که یک نویسنده آمریکایی است با هم به جاهای مختلف کشور سفر می‌کنند و بنظر می‌رسد که هر لحظه از هم دور و دورتر می‌شوند.تا اینکه به شهری ساحلی می‌رسند و آنجا کمی آرام می‌گیرند. رفته رفته هریک به مردمان این شهر نزدیک‌تر می‌شود و…


دو عکس پایین تصویر مربوط به صحنه هایی از فیلم " کنار دریا" با بازی برد پیت و آنجلینا جولی است

آنجلینا جولی  و جراحی هایش برای پیشگیری از سرطان

کد خبر: 576

   تعداد رای: 2

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/576-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر