» » بیل کلینتون: سریال House of cards عین واقعیت است
    تاریخ انتشار: 19-08-1394, 15:48
  • 0
  • 1262
بیل کلینتون: سریال House of cards عین واقعیت است

بیل کلینتون: سریال House of cards عین واقعیت است


اگر تا به حال سریال House of cards را دیده و دنبال کرده باشید ، متوجه قصاوت و سنگدلی که شخصیت اصلی فیلم دارد شده اید؟ حالا فکر می کنید این شخصیت چقدر از واقعیت جامعه گرفته شده است؟ در میانه تولید فصل چهارم این سریال که قرار است اوایل 2016 (اسفندماه همین امسال) از شبکه نتفلیکس آمریکا پخش شود مطالبی از گفتگوی خصوصی بیل کلینتون و کوین اسپیسی بازیگر اول این سریال فاش شد که همه را شگفت زده کرد. جالب است بدانید بیل کلینتون رییس جمهور سابق ایالات متحده‌ی امریکا در این گفت و گو به کوین اسپیسی بازیگر نفش فرانک آندروود سریال خانه‌ی پوشالی (House of Cards) گفته‌است که "99 درصد" از آنچه کوین اسپیسی در سریال بازی کرده‌است مطابق بر واقعیت است !!
خانه پوشالی یا نقشه باطل یا خانه کارت ها (House of Cards) سریالی سیاسی-هیجانی است که از سال ۲۰۱۳ میلادی تولیدش آغاز شده و تا به حال 3 فصل از آن به نمایش در آمده و حکایت اوج گرفتن کثیف سیاسی سناتوری به نام فرانک آندروود و رسیدن‌اش به قدرت شخص اول ایالات متحده را به نمایش می‌گذارد که کوین اسپیسی بازیگر ایفاکننده‌ی نقش آن است. آندروود در مسیر رسیدن به قدرت، از هیچ جنایت و خونریزی و عمل منافی عفتی ابا ندارد.
البته باید گفت ، این سریال برگرفته از سریالی ساخت بی‌بی‌سی و نیز رمانی با همین نام نوشته مایکل دابز است که خودش عضو حزب محافظه‌کاران بریتانیا بوده است.
با وجود محتوای خاص این سریال تلویزیونی که روی مرز حساسیت‌زاییِ سیاسی حرکت می‌کند، بیل کلینتون تنها رییس جمهوری نیست که به این سریال ابراز علاقه کرده‌است. باراک اوباما هم پیش از این اعلام کرده‌بود که از علاقمندان این سریال است

کد خبر: 575

   تعداد رای: 1

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/575-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر