» » لغو حضور فوتسال بانوان در جام جهانی هنرمندان را شاکی کرد
    تاریخ انتشار: 16-08-1394, 22:04
  • 0
  • 1311
لغو حضور فوتسال بانوان در جام جهانی هنرمندان را شاکی کرد

لغو حضور فوتسال بانوان در جام جهانی هنرمندان را شاکی کرد


چند ساعت پیش این خبر مخابره شده که :بانوان فوتسالیست ایران که علیرغم تمام مشکلات و موانع و البته کمبود امکانات موفق شده بودند ، نگاه رسانه های داخلی و خارجی را بعد از قهرمانی در آسیا به خود جلب کنند با تصمیم علی کفاشیان به مسابقات جام جهانی اعزام نخواهند شد. این مساله به دلیل عدم انجام هماهنگی لازم در زمان مناسب برای اعزام این تیم صورت گرفته است.
علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال ایران با اعلام این خبر در حاشیه فستیوال استعدادیابی دختران زیر 12 سال کشور درباره اعزام تیم ملی فوتسال به مسابقات جام جهانی نیز اینطور توضیح داد: بدلیل آنکه کشور گوآتمالا در ایران سفارتخانه ندارد و برای گرفتن ویزا این کشور مجبوریم به آلمان سفر کنیم، اما مشکل اساسی دیگر این بود برای سفر به آلمان هم نیازمند گرفتن ویزای شنگن هستیم.
وی ادامه داد: از سوی دیگر تا شروع مسابقات زمان زیادی باقی نمانده است و عملا نمی‌توانیم ویزای آلمان و ویزای گوآتمالا میزبان جام جهانی فوتسال بانوان را برای تیم ملی فوتسال بانوان تهیه کنیم و در نتیجه سفر تیم ملی فوتسال بانوان که قهرمان آسیا هستند به جام جهانی لغو شده است.

اما این خبر اعتراض و خواهش هایی را از جانب بازیگران و نام آوران به دنبال داشت:
مهناز افشار در اعتراض به این تصمیم ، در صفحه شخصی اش نوشت: پاداش قهرمانی آسیا؛ لغو سفر تیم ملی فوتسال زنان ایران به مسابقات جهانی گواتمالا به دلیل «عدم انجام هماهنگی لازم در زمان مناسب» این نهایت بدی و بی‌انصافی در حق این زنان است

پژمان جمشید اما با لحنی آرامتر مخاطب سخنش را مسئولین قرار داد و در صفحه شخصی اش نوشت: به هر چيزي كه معتقدين،كم كاري در گرفتن رواديد و نفرستادن اين تيمي كه با قهرمانيش در آسيا همه بهش افتخار كرديم،به جام جهاني فوتسال،عين بي انصافي و بي وجداني است.باورم نميشه انقدر راحت با سرنوشت اين دختران افتخار آفرين داره بازي ميشه.
عاجزانه از مسئولين محترم و ذيربط خواهش و تمنا ميكنم اگر فرصت هنوز هست وباقي مانده، اقدام كنيد.
كمترين حق اين شير دختران ايراني حضور در ميدان جهانيست.اين حق رو از اون ها دريغ نكنيد كه بي شك جايي بايد جوابگو باشيد.

کد خبر: 520

   تعداد رای: 1

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/520-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر