» » به موقع تکلیف عادل و برنامه اش را روشن می کنم
    تاریخ انتشار: 7-08-1394, 16:47
  • 0
  • 2093
به موقع تکلیف عادل و برنامه اش را روشن می کنم

به موقع تکلیف عادل و برنامه اش را روشن می کنم


عادل فردوسی‌پور بامداد سه‌شنبه در برنامه 90 از کارلوس کی‌روش پرسید: «این آدمی که به آن اشاره داری دبیر کمیته بازاریابی نیست؟ همان آقایی که در ابتدای حضور شما در ایران همکاری نزدیکی با شما داشت.»

آنهایی که تماشاگر برنامه 90 و شنونده حرف‌های فردوسی‌پور بودند، خیلی زود متوجه شدند که منظور مجری قدیمی‌ترین و پرتماشاگرترین برنامه فوتبالی دوشنبه شب‌ها عباس ترابیان است که کی‌روش در نهایت تعجب آن را رد کرده و گفت: «منظور من دبیرکل فدراسیون علیرضا اسدی است.»

البته این اشاره دلیلی نشد که ترابیان از کنار این ماجرا به راحتی رد شود و در گفتگویی اعلام کرد: «اگر چه هر کس دیگر جای من بود از کنار این ماجرا می‌گذشت اما من این کار را نکرده و به موقع جواب فردوسی‌پور را خواهم داد.»

ترابیان در ادامه یادآور شد: «فردوسی‌پور خیلی چیزها را فراموش کرده است. بابت همین باید مسایلی را یادآور شوم. آقایان برنامه‌ریزی می‌کنند، مترجم را در آن ساعات شبانه هماهنگ می‌کنند تا به برنامه و هدف دلخواه خود برسند. حالا شما بعد از ظهر از این مترجم سراغ سرمربی تیم‌ملی را بگیرید، اعلام می‌کند دسترسی ندارم.»

ترابیان در ادامه اضافه کرد: «با این حال برنامه ویژه‌ای برای فردوسی‌پور و برنامه‌اش دارم. برنامه‌ای که نمی‌خواهم به صورت گفتگو باشد و مقاله‌ای درباره 90، هدف‌گیری‌هایش و درآمدهای مالی آن تنظیم خواهم کرد تا فردوسی‌پور متوجه شود که ادعاهای یک خارجی پایان هر نکته‌ای نبوده و حواس داخلی‌ها هم جمع است.»

رییس سابق کمیته فوتسال و دبیر بازاریابی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه زمانی این مقاله را تنظیم خواهد کرد، گفت: «به موقع تکلیف عادل و این کارهایش را در برنامه 90 روشن می‌کنم.»

منبع: اخبار ورزشی

کد خبر: 236

   تعداد رای: 6

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/236-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر