تاریخ انتشار: 13-03-1395, 22:51
  • 0
  • 4290
شکایت جهان از گوزل

طبق اخبار جدید سایت های ترک، به دنبال ناملایمات پیش آمده در پشت صحنه ی سریال گوزل و اتفاقات بعد از آن، ارکان پت کایا از نورگل یشیل چاي شکایت کرد.
وکیل ارکان در این شکایت نامه با یادآوری این مطلب که ارکان و نورگل در 52 قسمت از سریال گوزل با هم کار کرده اند، به توهین های نورگل به ارکان در مصاحبه ای که با یک روزنامه انجام داده بود، اشاره کرد. همچنین در ادامه اعلام شد که دلیل این بی احترامی ها و توهین ها از طرف نورگل نامعلوم است. ارکان پتک کایا که از طرف نورگل مورد تهمت هایی نظیر دروغگویی، ترور شخصیتی و تجاوز قرار گرفته، در این شکایت نامه به دلیل بدنام شدن در جامعه و همچنین بی حرمت شدن در مقابل همسر و طرفداران خود و شناخته شدن به صورت انسانی که از اخلاق و فرهنگ بویی نبرده است، با رد تمام ادعاهای نورگل علیه خود، از دادگاه خواست تا درباره ی اتفاقات پیش آمده تحقیقات لازم را انجام دهد و در نهایت با شکایت از نورگل به جرم "تهدید" و "تحقیر" خواستار مجازات او شد.

شکایت جهان از گوزل

ماجرا از این قرار است که در جریان فیلم برداری فیلم گوزل یا پارامپارچا در یک صحنه که قرار بود گوزل و جهان یک بوسه ی عاشقانه داشته باشند.ارکان پتک کایا مخالفت میکند ولی نورگل یشیلچای اصرار به گرفتن این سکانس داشت. به خاطر همین هم ارکان میگه که مثل اینکه خیلی بوسه دوست داری و به همین خاطر با نورگل دعوا میکنند و فیلم نامه عوض میشه و گوزل میمیره و یک شخصیت دیگه به عنوان معشوقه ی جهان وارد سریال میشه.

کد خبر: 1064

   تعداد رای: 5

facebook google-plus twitter cloob viber whatsapp telegram line
لینک کوتاه: http://nabgram.com/1064-.html
نظرات کاربران
انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0
ارسال نظر